| independentul a întrebat:

cine se pricepe la chestii din astea cu regimuri pentru cresterea masei musculare, exercitii fizice? ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Ti-a raspuns Cosmin tot ce trebuie sa stii.

| Sebastian98 a răspuns:

Mananca fructe si legume in special supe si fa alergari.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sebastian98):

Esti complet pe langa, cu fructe si legume pui tu muschi?

apuca-te de sah, esti doar un COPIL MIC paralel cu sportul

Ca sa raspund la intrebare, pentru muschi ai nevoie de PROTEINE, PROTEINE, pROTEINE.

Adica 4-5 mese pe zi ( dar MESE, nu gustari ) bogate in PROTEINE ( carne, peste, branza, oua, lactate ) si carbohidrati ( paste din grau dur, paine integrala, cartofi dulci, orez brun, etc. ).

Eu cand sunt in perioada de masa musculara mananc si 1 kg de carne pe zi.

fructe, legume si supe mananci cand vrei sa devii UN SCHILOD, nu cand pui muschi

| Sebastian98 a răspuns (pentru Sebastian98):

Si calciu si proteine