| carhartt a întrebat:

Salutare TPU, deci am si eu o problema.
Am un skateboard, si axele/axurile s-au cam slabit, am incercat sa le strang, dupa ce le strang incerc sa le misc cu mana si nu se mai misca, dar cand ma pun pe placa si ma las 1 data de 2 ori intr-o parte si-n alta. se slabesc iar. si nu stiu ce sa le fac! Cum rezolv problema?

Multumnesc anticipat!

4 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Mai bine i-ati altulwinking! thinking

| carhartt explică:

Nu ma ajuti deloc. asa ca JET! Eu am intrebat altcevawinking

| Marina1000 a răspuns:

Pai trebuie sa iti schimbi axurile tongue. sau bucatile alea 2 de la axuri din centru. daca ai de schimb desi cel mai bine ar fi sa-ti iei niste axuri bune tongue

| AdyLupul a răspuns:

Idem ala de sus