| girlemo a întrebat:

Salutare TPU imi poti zice daca sunt zodia GEMENI ce sport mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi si eu sunt gemeni si imi place fotbalul dar si baschetul si de asemenea Volei sper ca te-am ajutatwinking mult noroc

P.S. Tu trebuie sa decizi ce sport ti s-ar potrivi nu sa hotarasca altcineva in locu` tau okwinking Baftoi Mare!

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Baschet, canotaj (preferabil să vâslești cu 2 vâsle ), înot, karate, judo!

| Doar1îngeR a răspuns:

De obicei sunt genul care crede in zodii si compatibilitati.
Dar de sport in functie de zodie n-am mai auzit.Ce ar fi sa practici un sport care iti place? Poate asa ai mai mult succes decat daca practici sportul care e scris in stele pentru tine.laughing

| SalutTpu a răspuns:

Eu sunt gemeni si pentru mine dansul e cel mai frumos sport laughing
Depinde ce iti place. Daca nu esti sigur/a poti incerca mai multe si dupa sa alegi unul.
Bafta

| revolter a răspuns:

Eu sunt gemeni ...prectit Boxwinking

| MadalinaTrc a răspuns:

Ti s`ar potrvii. thinking Badmintonu`