| FriendsShow a întrebat:

Sunt zodia leu, ce sport mi s-ar potrivi? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Eron a răspuns:

De cand zodia iti spune ce sporturi ti se potrivesc.Fa ceea ce iti place.De exemplu, daca iti place sa sari, indreapta-te spre volei, basket(spre exemplu).Sau daca ti se pare fain driblingul, fentele, incearca fotbal, basket, handbal. Dupa nume observ ca esti dinamovist.Acest lucru te impinge spre practicarea fotbalulu, pentru a fi oarecum in pielea "idolilor tai" de la Dinamo.Fa ceea ce iti place, nu te lasa influentat de faptul ca "ti se potriveste" ceva.Ti se potriveste ceea ce vrei tu.
Eu de exemplu sunt o persoana destul de scunda, insa imi place basketul.Si prin urmare joc basket.Nu conteaza ca majoritatea imi pun capac foarte usor.

12 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Pe mine ma cheama Andrei...si eu ma intrebam ce sport mi s-ar potrivi...

| MMihai a răspuns:

Baschet, canotaj (preferabil să vâslești cu 2 vâsle ) , înot, karate, judo !

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Care iti place.laughing Care iti face placere sa il practici, nu te iei dupa zodie.Doar tu stii mai bine ce e de facut sa iti si placa.

| Narcis2007 a răspuns:

Neai dat prea multe detalii...foloseste google

| Doar1îngeR a răspuns:

Esti al doilea pe ziua de azi cu sportul in functie de zodie.De cand moda asta? Alegeti un sport care sa iti placa.Crezi ca e scris in stele in functie de zodie ce sport trebuie sa practici?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Stiu ca nu e ceea ce vrei. poate te intereseaza aniway

http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/leu/

| Leylla a răspuns:

Si eu sunt tot zodia leu. Nu cred ca exista vreun sport care s-ar potrivi special leilor... Cred ca noua, leilor (presupun) ne plac sporturile pe uscat...

Răspuns utilizator avertizat
| Aly_9916 a răspuns:

Artele martiale si scrima

| Aly_9916 a răspuns:

A da m-am uitat pe un site de specialitate si la mine m-am uitat tongue

| any3la a răspuns:

Nativilor din zodia leu li se potrivesc orice sport ar practica.Pentru ei artele martiale ori scrima sunt alegeri potrivite si pentru faptul ca sunt sporturi pe cont propriu. Totodata, leii sunt si foarte curajosi.
Fundita?

| alle12_4564 a răspuns:

E langa exercitiile de la sala, prefera sa alerge, dar nu inainte de a se incalzi prin diverse exercitii. Motivatia lor este dorinta de a arata bine.:X sper c te-am ajutat Funda?straight face