| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, imi puteti da cateva idei ce sa pun la biografie pe Instagram din care sa reiasa ca am o pasiune pentru fitness?

Răspuns Câştigător
| neagbenialin a răspuns:

Daca vrei sa dai doar o impresie unor persoane precum ca pasiunea ta este fitness-ul,ai putea chiar sa postezi cateva povesti in care sa contina o imagine a culturistilor cu un text motivational,sunt destule pe internet,dar vad ca te axezi pe biografie asa ca iti trebuie ceva scurt si motivational cateva exemple ar fi:

"A fi sportiv nu înseamnă a practica doar un sport, a fi sportiv înseamnă a avea o viaţă sănătoasă: fizic, psihic şi spiritual!"
"Be Patience and never give up*
RO: Corpul tău poate face orice. Trebuie doar să-ți convingi creierul.
EN:Your body can do anything. You just have to convince your brain.

Sper ca ti am fost de folos,insa sfatul meu ar fi sa nu para doar ca ai o pasiune ci incearca sa iti creezi o pasiune pentru ca sportul te poate ajuta foarte mult in viata,poti face multe lucruri,simti o energie constanta,ai mintea mai libera,esti mai putin nervos, toate problemele dispar, nu te sfatuiesc sa te duci la o sala neaparat, ci poti incepe si acasa prin diverse tipuri de exercitii, mai departe te las pe tine sa te duci spiritual.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii aveti in cap, ce trebuie sa scrii pe Instagram pasiunile tale? Pe cine crezi tu că interesează? Pe nimeni.

| djdjdj a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

In primul rand esti un pic cam redus sa fiu sincer cu tine si in al doilea rand daca nu ai un raspuns concret la ce mai pierzi timpul degeaba?

| RazvanC28 a răspuns:

"Personal trainer"

| SmecheruDePeStrada a răspuns:

"Sunt virgin dar ma antrenez cu mana"

| NotNamed a răspuns (pentru SmecheruDePeStrada):

Esti top cu raspunsul asta laughing

| anonim_4396 explică (pentru SmecheruDePeStrada):

Adică lăbar