| GiRL206 a întrebat:

Salutare tuturor! Ce va place cel mai mult sa faceti in timpul liber

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Filme,muzica,siteuri de socializare, plimbari, raspun la intrebari pe TPU, si foarte mult somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa joc jocuri pe calculator,sa ascult muzica, sa intru pe siteuri de socializare exemplu TPUlaughing, sa mai ies prin parc, sa ma duc la un suc cand dau de niste bani cam asta. Puteti toate astea sa le faceti si singuri nu neaparat sa aveti insotitori cu voi.Mie imi place sa ies singur, imi place sa observ lumea asa.

Răspuns utilizator avertizat
| FuriousMadalin96 a răspuns:

Sport.

| vladuut a răspuns:

SA joc fotbal! Sa ies cu prietenii in oras, sa merg la un film! Mai mult sa ies.

| hamas47 a răspuns:

Sincer cel mai mult imi place sa'l am, fapt mai greu intalnit in viata mea, daaar in acel timp scurt liber a meu imi place sa il petrec cu cei dragi(o iesire in oras, un film, un remi etc.)

| Bogdi_Paul_1999 a răspuns:

Sa joc fotbal