| Alexandru_George_1997_E599 a întrebat:

Salutare tuturor! Ma numesc George, am aproape 20 de ani si in ultima vreme m-am gandit bine si as dori sa practic un stil de arte martiale, dar nu m-am decis inca ce fel de stil si as dori sa-mi spuna cineva daca cunoasteti un club de arte martiale care isi face treaba bine. Mentionez ca sunt din Botosani!

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Nu ajută cu nimic alea.
kick boxing ul
luptele libere
astea două ajută.

| Deliric95115 a răspuns:

Kickbox/mma.
as alege mma-ul in locul tau.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Deliric95115):

Mai bine kickboxing macar 1 an... si apoi MMA. E mai bine asa, cand faci MMA sa mai fi facut o arta martiala, macar 1 an inainte.