| CosmynAdryan a întrebat:

Salutare tuturor! Va intreb ceva daca ar fi un meci între Bayern Munchen si Barcelona cine credeti ca ar castiga dar intre Bayern PSG ce credeti vreau răspunsuri bune nu la mișto. Cel mai bun raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| GDA a răspuns:

Intre Bayern si barcelona nu stiu pentru ca intr-un asemenea meci orice este posibil...eu totusi zic ca bayern ar castiga avand in veere atacul, mijlocul si defensiva pe care o are...intre Bayern si PSG, Bayern ar castiga pentru ca este peste PSG in momentul defata!
Funda?

2 răspunsuri:
| nechiforboss a răspuns:

Cred ca Bayern are forta de a pune probleme si lui Real Madrid care e cea mai buna din lume la ora actuala, deci desi atat Barcelona cat si PSG sunt echipe puternice ar pierde.

| Mariusr11 a răspuns:

Pai anul trecut Bayern i-a demolat pe Barca laughing Si cred ca si sezonul asta daca s-ar intalni, tot nemtii s-ar impune.
Cat despre Bayern - Psg, tot Bayern s-ar impune.