| CosmynAdryan a întrebat:

Cine credeti ca va castiga miercuri? Real Madrid sau Bayern Munchen! Fundita celor mai tari raspunsuri!

10 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Bayern Munchen clar daca a spulberat-o pe Barcelona din Real nici n-are ce face

| alexs99 a răspuns:

Egal in tur, castiga si se califica Bayern in retur.
O seara buna si Paste fericit!

| fuzzer a răspuns:

Eu pariez pe Bayern,

| HaKa93 a răspuns:

Eu merg pe Real Madrid

| florynmondialul a răspuns:

Real Madrid! clar! bayern o sa incerce sa se opuna dar la sfarsit o sa isi accepte infrangerea!

| TOOL a răspuns:

Real Madrid clar la ce jucatori are, oricum o sa fie cam 1-1 pana in minute 80 si dupa se enerveaza Bale si face el 2-1laughing), iar de cealalta parte Chelsea bate pe Atlethico 1-0.

| musiiic a răspuns:

Bayern.
Să nu uităm că şi Borussia i-a cam jucat între pricioare în Germania, cu tot cu vedetele lor.

| Deriol a răspuns:

Bayern Munchen clar, as juca si la pariuri meciul asta ca sunt sigur cine castigalaughing
Bayern Munchen stie sa joace mai bine in echipa, de Real sunt doar vedetelelaughing, parerea mea, acum vom vedea si ne vom bucura de meci.
Sa nu uitam ca Bayern a batut-o si pe Barcelona.

| madalinapaula a răspuns:

Nu tot timpul se repeta istoria, Barcelona nu prea mai joaca in ultimul timp nici in campionat nici in cupa de cand ii antrenor Tata Martino. Eu as merge pe Real Madrid.

| VanPersieJr a răspuns:

Turbeaza Bale si da vreo 2 goluri