| djdjdj a întrebat:

Salutare, vreau sa îmi cumpăr benzi elastice cu mânere, ele sunt de 25 kg asa scrie pe cutie. Întrebarea mea este le poți folosi doar la 25 kg? Sau poți selecta gen sa aiba ca și greutate 5, 10, 15, 20 kg?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Majoritatea sunt reglabile avand mai multe corzi.Acum nu stiu ce model vrei tu sa iti cumperi, nu am glob de cristal.Sunt unele modele cu o singura banda elastica si prin urmare, nereglabile.Eu te sfatuiesc sa iti cumperi un extensor cu arcuri metalice.Este reglabil si foarte practic.