| IonutValeriu a întrebat:

Mi-am comandat niste benzi elastice cu care iti poti antrena toate grupele musculare. Au venit cu niste manere si prinderi. Sunt de diferite rezistente pe culori. Daca pun destule, simt aceeasi greutate pe care as fi simtit o la gantere de exemplu. Intrebarea mea: poti pune masa musculara pe tine la fel ca si cu greutatile cu aceste benzi? Te poti lucra la fel de bine?

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Sigur ca da. Important este ca soliciti muschii. Daca nu erau eficiente, nu le mai foloseau profesionistii.