| xStilusX a întrebat:

Salutis! Am o problema cu burtica. Nu e mare, nu e inestetica, insa ma deranjeaza existenta ei. Observ ca muschii abdomenului se formeaza frumos, insa tot mai am o bucatica de burta care arata ciudat acolo... Ce pot face ca sa scap de ea cat mai repede? Fac exercitii, transpir, mananc mai mult legume, fara dulciuri ( foarte rar vreo prajitura sau mai iau de la colegi dar extrem extrem de putin ), fast-food, carne mai putina, fara grasimi, salate multe... Insa tot am partea aia de burta care parca nu dispare.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai zis ca transpiri nu ca faci miscare.Fa-i exercitii cardio, in special pentru zona abdominala (check Youtube) sau mergi sa alergi.

| mihaialexandru8 a răspuns:

Salutare,
arunca un ochi aici www.fit4success.ro
daca crezi ca te pot ajuta cu ceva te rog sa-mi scrii.
spor