| anonim_4396 a întrebat:

Saluttt. am tot auzit pe-aici ca genuflexiunile ba iti fac picioarele groase ba ti le fac subtiri...(aici se refera la gambe sau la gambe si coapse?)lamuriti-ma sa inteleg big grin. am mai tot cautat pe diferite site-uri dar n-am gasit... funda

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Chestia cu subtiatul se refera strict la faptul ca se "topeste" grasimea
genoflexiunile sunt cele mai eficiente pentru dezvoltarea coapselor
iar pentru evitarea accidentarilor este de preferat presa

| Cosmin86 a răspuns:

Tie ti-e greu sa dai un search simplu pe un site de culturism si fitness?

| viorelmmv a răspuns:

Genofelxiunile nu fac altceva decat sa-ti definitiveze muschii deci subtiri nu-ti poate face picorul, ele sunt cel mai mult pentru coapse, pentru gambe poti face ridicaturi pe varful picioarelor cu ceva greutati ce v-or fi crescute treptatwinking