| popmirgea87 a întrebat:

Salutttt.

Ce parere aveti despre aparatul Mini Stepper pentru picioare? Cateva pareri va rog frumos tongue (este bun?)

3 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Eu am. Este foarte bun. Iti lucreaza picioarele foarte bine. Fara prea mutt efort.

Funda!

| popmirgea87 explică (pentru strengaritzza):

Si care muschi ii lucreaza? gambele si coapsele? In cat timp se vad rezultatele?(am un prieten care vrea sa-si ia)

| strengaritzza a răspuns (pentru popmirgea87):

Rezultate n-o sa vezi in cateva saptamani. Normal stepparul este pentru picioare, dar daca stii cum sa lucrezi pe el, si daca stii cum sa te misti, lucrezi si fesele. Rezultate o sa vezi dupa o luna s-au doua. Exact ca la sala. Tu daca vei merge la sala vei avea aceleasi rezultate. Mushii nu lucreaza asa repede pe cum am vrea noi.

Fundita!