| Lariisucaaa a întrebat:

Sarbatori Fericite. cine vrea o funditaaa acum de sarbatori? ce sport va place?

Răspuns Câştigător
| TriXeE a răspuns:

Sarbatori Fericite si tie. Imi place inotul si handbalul

19 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Parkour,bodybuilding,innot

| PoliTm a răspuns:

Toate.

| MyMindRules a răspuns:

Sarbatori Fericite si tie! Patinajul, schiatul si inotul! Tie?

| BruneTTe a răspuns:

Nu vreau fundita. Vreau doar sanatate si sa-mi mearga bine in noul an love struck
Si tie iti doresc acelasi lucru.
Sport recunosc ca nu fac dar imi place sa ma uit la handbal si fotbal, chiar daca sunt fatalaughing

| toxik a răspuns:

Sah.

| SweetSecrets a răspuns:

Eu ador patinajul:X Este o arta pe gheata:*[asta iarna]
Voleyball-sportul in echipa e minunatlove struckhappyGandeste-te doar ca esti la mare, pe un nisip arzator si incerci sa dai mingea peste fileuhee heeIn plus te alegi cu un bronz superb[asta vara]

| Rihanna18 a răspuns:

Dansul...
Chiar daca nu este chiar un sport, imi place foarte mult sa dansez!

| Shado15 a răspuns:

Handbal:X:X:Xjoc si basket happydar handbalul e mai taretongue

| mabo a răspuns:

Handbal.funda?:p

| Patry908 a răspuns:

Sarbatori fericite de asemenea! Imi place tenisul de camp si innotul.

| iamaprincess a răspuns:

Înot

| xxxgirl a răspuns:

Sarbatori fericite si tie!:X:*:* Toate au farmecul lor!:X La multi ani! Funda, te roghappy

| SweetFruits a răspuns:

Salut! Sarbatori fericite de asemenea!
Sportul meu preferat este HandBall!
PwP♥♥:X:*

| Wooky a răspuns:

Tennis

| DeEa_5512 a răspuns:

Handball voley baschet hokey tenis ping-pong sh fotballbig grin :X

| Kra4uNitZza a răspuns:

Multsumes,si tie la fel sarbatori fericite,mie imi place basketul,il ador dar si voleiul, as vrea o funda te rog, sunt incepatoare in TPU

| IoanaAndreeaV a răspuns:

Funditele nu se dau degeaba, se dau pentru cei care merita, nu cadou sau numai stiu eu ce.happy
Sporturi extreme:statul degeaba si aruncatul cu privirea laughing.

| bibyalx a răspuns:

Fotbalul este sportul meu