| DeeYu2013 a întrebat:

Sault TPU ...Pentru cine le are cu sportbet am si eu o intrebare ce credeti ca vor face R. Kazan-Cheslea | 1 | x | 2 |
Basel-Tottenham | 1 | x | 2 |
Lazio - Fenerbahce | 1 | x | 2 |
Newcastle - Benfica | 1 | x | 2 |? .....raspuns cat mai rapid va rog dau funda ...ms

Răspuns Câştigător
| NoLimiT_6750 a răspuns:

In sfarsit un domeni la care's bun laughing
Deci:
Kazan-Chelsea-->Nu recomand sa joci o singura varianta, sau la dublu
Cel mai sigur ar fi Total goluri +2 sau PSFX[Pauza sau final egal]

Basel-Tottenham-->As merge pe 2, adica o victorie Tottenham,insa nu as risca, si as baga pe un bilet AIDA[Ambele Inscriu]
Lazio-Fenerbache-->Un meci destul de greu, insa cred ca Lazio se va impune, mai ales ca joaca acasa, si are un parcurs bunicel in ultima vreme
Newcastle-Benfica-->Poti merge pe 2 solist, insa cel mai sigur ar fi sa mergi pe un X2, adica victorie Benfica sau egal, deoarece Newcastle poate provoca oricand o surpriza

| DeeYu2013 explică (pentru NoLimiT_6750):

laughing mersi mult fratewinking m-am uitat in in tur sa vedem acum pun azi 2 bilete sa fiu mai sigurwinking

1 răspuns: