| RyanFlame98 a întrebat:

Se apropie SummerSlam.Crede cineva in sansele lui Cm Punk cu Brock Lesnar?

Răspuns Câştigător
| BiTW a răspuns:

Este greu de anticipat câștigătorul acestui meci. CM Punk are nevoie de victorie, pentru că după feud-ul cu Brock Lesnar va reintra mai mult ca sigur în peisajul centurii WWE, și bineînțeles, trebuie să arate bine. Și cum ar putea ei să-l promoveze pe Punk, dacă nu printr-o victorie împotriva lui Lesnar? Pe de altă parte, acesta va fi mai mult ca sigur ultimul meci al lui Lesnar din acest an, având în vedere numărul de apariții limitate al acestuia. Următoarea lui revenire va avea loc la începutul lui 2014, pentru a-și promova feud-ul pentru Wrestlemania. Se zvonește că ar putea avea un meci cu The Rock sau The Undertaker, oameni care l-au învins pe Punk la începutul anului. Și cum l-ar privi oamenii pe Lesnar dacă ar avea un meci cu cei doi enumerați mai sus, după ce a fost învins de Punk, nimeni altul decât cel pe care ei l-au învins cu un an în urmă? În situația asta, ar fi utilă victoria lui Lesnar la Summerslam, pentru a avea credibilitate într-un feud cu Undertaker sau Rock. Rămâne de văzut ce va fi.

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

N-are nicio sansa Cm Punk.

| Ibrahimovic a răspuns:

Va castiga Cm Punk in cele din urma.

| dracu14 a răspuns:

Normal,punk are sanse foarte mari sa castige, are o tehnica de mma impecabila insa totul tine de scenaristii wwe

| IonutGaby a răspuns:

Sincer cred ca Punk nu prea are sanse ..nai vazut ce fel arata brock si ce fel araa punk..insa eu tin cu punk...mi se pare mai inteligent si mai vicleanlaughing