| allseriesonline a întrebat:

Se Califica Steaua Bucuresti azi?

SPARTAK TRNAVA – STEAUA BUCURESTI (ÎN TUR 1-0), AZI, ORA 20:30

Cei interesati aveti live meciu aici : http://allseriesonline.net/......sp-ro.html

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu speram să nu se califice nici o echipă în play-off, iar acolo, Dinamo să piardă. Dar cum Clujul s-a calificat, sper acum să se califice şi Steaua.

| CameliaKB a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e cu Dinamo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CameliaKB):

Dinamo este în play-off-ul Europa League, iar eu sper să nu se califice în grupe nicio echipă românească. Deci, Dinamo trebuie să piardă.

| 21ndstillachild a răspuns:

Sper ca nu

| Ovidiu11 a răspuns:

Da, cred ca se va califica.Hai steaua! big grin

| alexH a răspuns:

Eu sper sa nu va calificati. Daca nu va calificati voi, noi, Dinamo, o sa fim capi de serie. laughing

| allseriesonline explică:

E mai buna ca Spartak tarnava..eu cred ca se califica