| LMAO a întrebat:

Se face vineri scoala? funda

Răspuns Câştigător
| Irenexd a răspuns:

Pai unele scoli care au facut sambata trecuta ore nu mai fac vineri! din in scoala mea nu s-a intamplat asa ceva! asta e! Bafta la scoala!

7 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Am auzit ca unele scoli fac, altele nu fac, de exemplu liceu meu face angry

| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună.
Doar astazi este Ziua Naţionala a Romaniei,maine nu.Da, se face.
Pa, pa.

| Simona a răspuns:

Eu din pacate fac.de exemplu din orasul meu, Scoala Generala nu invata, la fel si Liceul Tehnic.Dar Colegiul da... :-

| Négatif a răspuns:

Bună.
Depinde de director, de exemplu eu am liber, sunt din Rm. Vâlcea.
Succes!

| VladimirPutin a răspuns:

Ce dracu e vineri ca să nu faceți ore?

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Depinde. Scoala noastra nu face, un singur liceu din orasul meu face ore.

| MicutzBlondutz a răspuns:

Da facem toti din alexandria fac