| EuYoNuT a întrebat:

Se intampla ceva daca iau creatina (5g) si dupa 1 ora beau 1-2 energizante (Red bull)?

9 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar nu prea iti recomand redbull-ul. Nu este foarte sanatos mai ales sa-l bei foarte des.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Un acid folcloric....glumeam incearca si ai sa vezi ca nu mori te asigur eu laughing

| FitMonkey a răspuns:

5gr de creatina BUNA inainte cu 30 de min a antrenamentului iti da destula energie pe tot parcursul antrenamentului. Nu stiu de ce ai mai da bani pe redbull

| GGUESS a răspuns:

Nu prea cred sa se intimple ceva!

| AxXeL1124 a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| bogdiy a răspuns:

Nu cred ca se va intampla ceva

| DDDonald a răspuns:

Din cate stiu nu e bine sa combini creatina cu cofena si/sau alcool.

| gabriel6426 a răspuns:

Frate pentru ce mai iei si redbull ca nu te va ajuta cu nimic. ai energie pentru 15 min dupa aia te moleseste si te mai ia si durerea de burta daca esti in efort. eu cred ca iti ajunge creatina pentru aproape 1 zi si nu mai ai de ce sa mai iei si alte prostii.pls funda

| cosmin11 a răspuns:

Sunt de acord cu iel