| contnou276934 a întrebat:

Buna! Sunt noua pe TPU. Vreau sa ma luati in serios. Ce se intampla daca nu mananc timp de cateva zile si beau energizante si fumez? Azi am baut 6 energizante in 20 de minute si nu am nimic. Va rog raspunsuri serioase!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2. Te tâmpești.
azi am baut 6 energizante in 20 de minute si nu am nimic. Nu ai nimic căci ai început să te tâmpești și să nu mai simți ce ai și ce nu ai.

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil o sa mori destul de curand.

| VoidEternal a răspuns:

Probabil ești o adolescentă. Zic asta pentru că 1: nu ai avut un atac de cord după 6 energizante (care sunt niste mizerii, foarte nocive pentru organsimul tău) și 2: pentru că dacă ai fi fost mai matură și ai fi avut puțină experiența de viață, sau macar niște minime cunoștințe de nutriție, te-ar fi dus capul la mai mult decât să faci ce ai povestit și apoi să cauți aprobare pe TPU.

| 1997onur a răspuns:

Si eu beau rebdul mult ba chiar cand sunt la munca beau si 2 (redbul cu pepene rosu doar pe asta il beau )

dar ce faci tu e prea mult adica 6 si mai si fumezi iti deai seama ca sanatatea este la pamant daca continui asa deja fumatul iti distruge sanatatea mult rau de tot plamani iti facj praf ficatul til distruge de tot dinti nu-ti mai spun respiratia si ooooo gramada pe care nici eu nu le stiu pe toate renunta la fumat de tot si la bauturile energiante macar nu mao bea asa multe feresca dumnezeu ma jur pe dumnezeu nu-i de glumit sau de ras o sati stea inima de la asa ceva 6 e prea de tot eu cand beau unul deja ma tine cateva ore bune in priza zici ca am 320 Kw in mine deja cand in beau pe al doilea sunt flash laughing)) iti da multa energie energizantele astea care si eu beau recunosc dar nu atat pai eu daca beau 6 explodez sau lesin laughing)) ma duc sami deschide pc ma bag la gta5 dar mai intai ma duc la bezinarie sa-mi iau radbul cu pene rosu laughing) si ceva dulce

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Vei slăbi mult, deoarece organismul nu se poate hrăni doar cu apă combinată cu cafeină și un pic de zahăr. Din cauza lipsei de hrană, organismul se va simți slăbit, nu vei fi în stare să te concentrezi.
Energizantele alea îți vor da tahicardie și hipertensiune arterială dacă le bei atât de des.
E posibil să ai și diaree.
Concluzia o tragi tu.
P.S. Fumatul nu cred că te va afecta pe termen scurt.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu știu cum de poți face asta. Eu am băut un Monster din ăla și m-a luat inima de ziceam că mor. Oricum, nu e bine sa nu mănânci, cu atât mai rău să bei atâtea energizante care nu fac nimic mai mult decât să te distrugă. O să afli pe pielea ta ce se întâmplă dacă continui.

| BeyVulpițeLorxDxD a răspuns:

HâââmzZz...noua (cifra 9).
Mdeahwinking
Pentru încercare...cam mare nota 9hee hee

love strucklove struck mi-ești nouă
sau
nou-nouță, ă?

Take it -_:::easy:::_- BeBtongue