| naturecountess26 a întrebat:

Skateboard sau cruiser? happy

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Skateboard.

| RobertMoon a răspuns:

Cruiser, skateboardul este prea periculos și greu de controlat, am pus și eu piciorul odată pe așa ceva și era să intru în spital. laughing

| naturecountess26 explică (pentru RobertMoon):

Traim periculos (scuze nu m-am putut abtine) laughing) mersi pentru parerewinking

| AlexDFY a răspuns:

Vrei ceva mic si usor de folosit? ia ti penny, iar daca vrei ceva normal, scheme, si rezistent, ia ti skate.

| naturecountess26 explică (pentru AlexDFY):

Si...daca ar fi skate merg alea de la rco? laughing sau sunt praf?

| AlexDFY a răspuns (pentru naturecountess26):

Eu am avut de la rco, e destul de ok dar nu e prea rezistent, ma rog a fost vreo 80 de lei, daca iti iei de 130+ poate e mai bun

| RaisaPretty a răspuns:

Cruiser

| AnimeKing a răspuns:

Mai bine skateboard.