| Adrian051998 a întrebat:

Slabesti daca iei aminoacizi [Amino 3000]?

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Depinde daca ii iei si stai degeaba nu o sa slabesti niciodata.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu, dar te ajuta sa-ti mentii masa musculara ( sa nu pierzi prea multa ) in perioada de slabire

| AntrenorFitness a răspuns:

Aminoacizii ajuta la refacerea tesutului muscular distrus in urma antrenamentului. Nu te ajuta sa slabesti, dar ajuta sa pastrezi masa musuclara in programele de slabire...

| florynmondialul a răspuns:

Depinde ce mananci! daca mananci la fel ca in perioada de "masa" bineinteles ca NU slabesti! daca in schimb ai un alt fel de masa care favorizeaza pierderea in greutate atunci aminoacizii te ajuta sa mentii masa musculara!