| xt9000 a întrebat:

Snowboard sau skiuri? aceasta e intrebarea.si daca puteti si sa argumentati.si unde e bine in romanai sa ma invat prima data?

Răspuns Câştigător
| blackrain a răspuns:

In Romania te duci daca nu stii nici o boaba de engleza, ca asa nu merita ca iti rupi gatul. dar cred ca si in bulgaria exista monitori care predau in romana, asa ca nu are rost la noi, decat daca iubesti excesiv statiunile montane de la noi. acum, ski sau board? pai depinde de ce vrei tu, de stilul tau. daca esti mai linistit, ski, dar daca esti mai cool, hai sa zicem, sau mai rebel, te imbraci gen gangsta' snowboard. asa, sporturile astea le inveti la fel de repede sau la fel de greu.