| ALex_Alex_1995_FnVL a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste exerciti pentru picoare, ( sa fac muschi) timpul nu imi permite sa merg la sala, va rog, dau funda:*( scuzati, categorialaughing, dar de obicei acolo se primesc raspunsuri imediate:*)

Răspuns Câştigător
| HoriaToma a răspuns:

Salut. te duci in camera ta, pui picioarele sub pat(daca are maxim 60 kg) si incepi sa faci abdomene! stiu ca vei zice ca-s nebun,dar datorita fortei exercitate de muschii lombari ai cavitatii,tot efortul depus se va accentua pe picioare! sau du -te si prinde-ti picioarele in usa, sa ai strans bine intregul picior, legi o sfoara de clanta si tragi inspre tine si invers, stii cum zic, nu? fundita?

8 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

1.Genoflexiuni
2.Stai pe spate si iti ridici picioarele fara sa indoi genunchii
3.http://www.youtube.com/watch?v=-fm6o3v-GoU

| Cosmin86 a răspuns:

Fa genuflexiuni cu ceva greu ( de preferat tinand o persoana in brate )

| Sh4Dow a răspuns:

De ce picioarele laughing big grin? pai poti cauta ceva mai greu(poate niste haltere daca ai) si cand le tii faci genoflexiuni. ^^

| Raducu1997andrei a răspuns:

Pai fa lumanarealaughing

| Madycu a răspuns:

Poti sa alergi, genoflexiuni, flotari, si sunt foarte bune si fandarile. Sper ca te-am ajutat!

| ALex_Alex_1995_FnVL explică (pentru Madycu):

Multumesc! orice, raspuns e de ajutor:*!

| CerAjutorDeLaVoi a răspuns:

Genoflexiuni, alergare, ciclism. funda?