| Bogdan9514 a întrebat:

Daca merg la sala de kickbox imi poate afecta antrenamentul cresterea in inaltine? Am 17 ani si presupun ca mai am de crescuthee hee Mersi! Scuzati categoria dar aici am sanse mai mari sa primesc un raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-l afecteaza.

2 răspunsuri:
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Salut
Pai daca ai inaltimea intre 1.75-1.85 nu conteaza ce mai faci ca oricum esti destul de inalt...si mda.ti-ar afecta cresterea dar un pic mai greu(adica deja ai 17 ani)
Bafta

| Bogdan9514 explică:

Nu asta voiam sa spun, ci daca imi afecteaza in vreun fel antrenamentul cresterea in inaltime; nu neaparat daca ma ajuta sa cresc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan9514):

Nu ti-l afecteaza.