| obsercvayr a întrebat:

Spuneti-mi va rog inaintea antrenamentului de culturism cu cat timp se ia creatina?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cu jumatate de ora inainte, asa stiu eu.

| Cosmin86 a răspuns:

Incearca dimineata, cu 30 de minute inainte de micul dejun, se asimileaza cel mai bine.

Adevarul e ca nu prea conteaza cand o iei, conteaza sa fie acolo happy

| Grimmjow69 a răspuns:

30 de minute dupa ce ai luat acest supliment poti incepe antrenamentul. bafta!

| Wehes a răspuns:

30 de minute...
Eu personal o iau dupa antrenament.

| AntrenorFitness a răspuns:

Cu 30-45 min inainte de antrenament.

| feraryyy78 a răspuns:

Se ia cu 30 de minute inainte, dar poti lua si cu 20 sau 15 minute inainte deoarece cand intri in sala de antrenament nu incepi direct sa tragi, mai intai te incalzesti si apoi incepi antrenamentul!

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Se ia cu 30 de minute inainte de antrenament.

| NumeciudatT a răspuns:

Vezi ca scrie pe bachet, sau cutie. in mare parte orice tip de proteina sau creatina se ia inainte cu 30 min sau o ora