| bodyguardsmecher a întrebat:

Stadionul din promourile UEFA Champions League este adevarat sau este facut pe calculator? Cand vor fi prezentate echipamentele de acasa si deplasare ale Milanului de sezonul viitor 2013-2014? si care este mingea oficiala de sezonul viitor de Uefa Champions League? ( optional : cine crezi ca va castiga UCL, Serie a, Spania, Germania, Anglia, franta )?

2 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Cred ca va castiga Real Madrid sau Barcelona anul acesta.Si stadionul este facut pe calculator.

| EMike a răspuns:

Este facut pe calculator doar pentru reclama. Daca te uiti atent are si un luciu asa, o reflexie artificiala...