| SadBoyForever a întrebat:

Steaua - Spartak Trnava 0-1 si Herenveen - Rapid 4-0.

Cum comentati rezultatele?

10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Tine minte ce iti Spun Probabil Steaua sa mai aive o mica Sansa Dar Foarte Greu Despre Rapid Nici macar sa crezi intr o minune numai poti dar cine stie!
Una peste alta este ca asta i valoarea Adevarata a Acestor Doua Echipe si cu asta Basta~~! Se mai intampla Asa i fotbalul! Probabil au crezut Prea mult in victorie ~~Inainte sa intre pe terenul de Joc Probabil au avut impresia ca Deja au si castigatlaughing)) Dar Despre VAslui ce zici? E Specific Romaneasca acel Egal in minunul 90?laughing))

| Laurentiuuu a răspuns (pentru VadTot):

Rapidu are sanse, cati au zis ca dinamo intoarce rezultatu ala? la masa verde pentru Slovan Liberec,(Actuala adversara a cfr-ului ) mai era si la dinamo acasa a intors rezultatul si a batut cu 9-8 la penalty-uri, cei de la Slovan au zis ca nici dupa 2 ani nu si-au revenit dupa aceea infrangere, este doar ghinionwinking

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Un ex. negativ este steaua in semifinalele cupei uefa (Actuala europa league) cu middlesbrough

| 21ndstillachild a răspuns:

Nu ma asteptam sa piarda steaua, rapid ma asteptam sa faca un egal sau sa piarda la un gol diferenta

| SadBoyForever explică:

Ideea mea era ca Romania la echipe de club este praf! In 2006 Romania era in clasamentul coeficientilor pe locul 5, iar acum 6 ani mai tarziu este pe locul 22!

| victor333 a răspuns:

Mai e ceva de comentat?

| Ovidiu11 a răspuns:

Ai ce comenta?

| TheUnForgiveN a răspuns:

Echipele romanesti sunt praf, nu stim cu toti asta deja?

| yocata10 a răspuns:

Greu cu fotbalul romanesc sad

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Rechecampf trebuia sa il bage pe stanca si pe rocha in locul lui nikolici. Ce sa mai zic de mihai costea. Acasa nu are unde sa doarma de doarme pe teren. Tatarusanu somnoros nici nu poate printe mingea.Da rocha centra trece mingea de chipciu si de rusescu dupa aia tanase suta in rusescu si ii merge la martinovic mingea in cap. Ce sa mai zici? Rapidu vai de ei. N-am vazut meciul dar cred ca numai au sanse de calificare.