| analfabet5698 a întrebat:

Stelistilor! Care e cel mai bun jucator de la steaua? ( parerea voastra) De ce e Steaua cea mai buna echipa? ( parerea vostra)

7 răspunsuri:
| bianca_4393 a răspuns:

Niciunu.Sunt numai jucatori de 2 bani, sTEAUA nu este cea mai buna echipa dupa cum arata clasamentul.nu te mai umfla in pene degeaba.

| analfabet5698 explică (pentru bianca_4393):

Am spus pentru stelisti! Tu esti Dinamovista (cred)!

| eutunoilafilm a răspuns:

Cel mai bun jucator cred cu tarie ca este Chiriches.Baiat tanar, joaca de rupe frate ca fundas.Are dreptate Gigi:ar trebui sa se duca la echipa lui Murihnio(nu stiu daca am scris bine, scuze).
De ce este steaua cea mai buna echipa?:Tin cu Steaua dar sa fim seriosi nu este chiar cea mai buna echipa. Sper sa castige campionatu ca are sanse.
Hai steaua!

| eutunoilafilm a răspuns:

Ma omu a spus pentru stelisti.

| iam2good2u a răspuns:

Pui intrebarea gresit pentru ca steaua nu e cea mai buna echipa.

| Bogdannovski a răspuns:

Steaua e cea mai buna echipa ca ia bataie mereu