| reppo2009 a întrebat:

Salut tuturor! Dupa parerea voastra ce echipa ar trebui sa aiba FC STEAUA BUCURESTI? Puteti lua orice jucator si sal aduceti la Steaua ex... TaTarusanu moti Jr moraes Wesley.etc.Doar jucatori din lIga 1.Sa fie 11 jucaotri titulari + 7 rezerver. A cariu echipa imi place mai mult si cred ca ar putea lupta la locul 1 fara probleme dau.Fondita

Răspuns Câştigător
| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Uite aici:

in poarta tatarusanu
fundasi gardos, galamaz, latovlevici, gaman,
mijlocasi tanase, eric, nicolae dica, westly
atacanti stancu, moraes

rezerve,
zicu, frati costea, emeghara, brandan, kone, lazar, maftei

nu stiu da traore mi se pare varza si nu las pune in echipa chiar daca se zice cai cel mai curtat si are oferte din anglia

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Tatarusanu Galamaz Gardos Latovlevici Wesley Eric Lazar Tanase Kone Stancu Zicu

| Mentaaaaa a răspuns:

Il aducem pe Chivu, Mutu, Ronaldo laughing, Cole si eu cam atatia stiu laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Portari:tatarusanu,pantilimon,lung junior
fundasi:gardos,latovlevici,geraldo,alves,rapa,novak martinovici,galamaz,gaman,barboianu
mijlocasi:nicolita,tanase,torje,marinescu,bicfalvi,cosmin matei
atacanti:surdu,dica,alexe,axente, goga, wesley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici si comenteaza steauaforum.yolasite.com

| AdyDinamo123 a răspuns:

Pe telecomandatii si pe fernando laughing

| GSilviu a răspuns:

Tatarusanu-Rui Duarte,Gardos,Chiriches, Latovlevici-Chipciu, Filip, Tanase-Rusescu, F.Costea,M.Costea
Rezerve:Stanca,Martinovic,Kapetanos,Rocha,Pintili,Dica,Grozav