| jeleuriursuleti a întrebat:

Stie careva cursuri de street dance in Iasi? concret. cand incep, cat costa, ce varsta trebuie sa am. multumesc!

Răspuns Câştigător
| BoyEnergy a răspuns:

Clubul Dance Explosive Iasi organizeaza :
hip-hop
C Walk
Breakdance
Curs de dans modern

Pret : 90 RON / luna 8 sedinte (sedintele pierdute se reporteaza in luna urmatoare)

Persoana de contact : manager Manoliu Laura
Telefon : 0742 11 43 40
Email : lauramanoliu@danceexplosive.ro
Yahoo Messenger : danceexplosive

Cursurile se sustin la adresa : Str. 14 Decembrie, Iasi
Puncte de referinta : straduta spre SELECT( PIATA UNIRII), primul gang pe dreapta, dupa magazinele Nelmar si Casa Wanda.
Preturile au fost actualizate la data de 1 Iulie 2012

1 răspuns:
| BoyEnergy a răspuns:

"Ce înseamnă cursul de dans Quasar?
Cine vrea să înveţe dans urban, poate alege; fie că-ţi place dinamica breakdanceului, fluiditatea din jazzsau sincronul streetdance-ului; noi aştepăm persoane dornice în cadrul Casei de Cultură a Studenţilor. Clasele se impart in cele de incepatori / avansati, studenti / liceeni / elevi gimnaziu.
Şcoala de dans, nu oferă doar pregătire tehnică, ci şi posibilitatea de a-ţi crea propriu tău grup social cu pasiuni comune pentru dans. Talentul, perseverenţa şi atitudinea, te vor ajuta ca prin dans să-ţi poţi dezvolta un alt stil de viaţă. Nu în ultimul rând, dansul este considerat un sport complex, iar practicat cu regularitate, acesta oferă un stil de viaţă sănătos.
Cursurile au loc de două ori pe săptămână, o oră jumătate fiecare şedinţă. Înscrierile se fac periodic la Casa de Cultură a Studenţilor sau completând acest formular de inscriere trimis la office@quasardance.ro, în limita locurilor disponibile.

" Au scris cei de la Quasar dance pe site.

Asta e forumularul de inscriere :

FORMULAR DE ÎNSCRIERE

Clasa: Incepator 1 / Incepator 2 / Modern / Streetdance / Breakdance / Gimnaziu / Foreign

Nume: _________________________________________________

Prenume: _________________________________________________

Unitatea de învăţământ, anul / clasa (Ex.: Univ. Al. I. Cuza, anul II):

__________________________________________________________

Seria, numărul C.I.: ______________________________________
(Ex.: MX 123456)

Telefon de contact: ______________________________________

Adresa de email: ______________________________________

*Înscrierile se fac în limita locurilor disponibile. În caz de depăşire veţi fi contactat în cel mai scurt timp.