| Generalgrevious031 a întrebat:

Stie cineva aplicatii bune cu ponturi sportive?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista asa ceva, toti care promit castiguri pe formule proprii sunt ESCROCI
Copiilor numai cadeti in plasa unor nenorociti care va cer bani ca sa va dea ei ponturi.
Jucatorii adevarati care au propriile lor scheme nu le vand contra cost nimanui pentru ca fac ei bani destui!
E ca si cum as spune ca dau cuiva schema mea de castigat la LOTO, o vrajeala, daca as avea un algoritm castigator de ce as da sa castige cuiva?
Din pacate multora va lipseste rationalismul lui Descartes, credeti ca tot ceea ce vorbeste un mascarici sau altul sunt lucrui reale si cadeti in plasa lor.
Nimeni in aceasta lume nu iti vrea binele benevol, deci nimeni nu ajuta pe cineva sa faca bani daca nu are el de castigat in primul rand!
Sa credem ca un necunoscut vrea sa ne ajute este o naivitate grava!

| Violleta2022 a răspuns:

Adica pariuri sportive vrei, nu-i asa?

Pai tu esti mai expert ca noi, dupa cum vad in istoricul intrebarilor tale, jumatate din intrebari sunt numai despre ponturi si pariuri sportive.

https://www.tpu.ro/utilizator/acnqii/intrebari/

| Generalgrevious031 explică (pentru Violleta2022):

Cum jumatate din intrebarile mele sunt numai despre pariuri sportive? Mai verifica odata.

https://www.tpu.ro/utilizator/acnqii/intrebari/

| Violleta2022 a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Sfatul meu este sa lasi pariurile, ca sunt bani aruncati pe jocuri de noroc care-ti aduc numai necazuri in viata.

| Generalgrevious031 explică (pentru Violleta2022):

Joc pe banii tai cumva? E viata mea fac ce vreau.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Atunci de ce mai vi sa ne intrebi, daca faci tot cum te taie capul?
Spor la aruncat banii pe fereastra!

| Generalgrevious031 explică (pentru Violleta2022):

Lasa ca o sa vedeti voi cand o sa castig multi bani la pariuri si apoi o sa va vad ce mai ziceti. Si asa tu si restul stiti numai sa criticati in loc sa ajutati ultilizatori noi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Generalgrevious031):

Cu pariurile si jocurile de noroc NICIODATA nu voi ajuta, ca asta duce intotdeauna la pierderi imense, fiind unul din viciile cele mai urate posibil.

| doctorandus a răspuns:

Daca aia ar fi siguri pe ponturile lor, nu ti le-ar mai spune tie, ci ar juca ei insisi la pariuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Maria7689 a răspuns:

Superbet