| Danielforlafu a întrebat:

Stie cineva cu pot obtine o prescriptie de la un medic pentru testosteron?
Folosesc injectii cu testosteron si as vrea sa merg in Bali 6luni si am sa iau fiolele cu mine asa ca as avea nevoie de o prescriptie de la un medic care sa ateste ca am voie sa iau acel testosteron. Daca cunoasteti pe cineva sau un medic care ma poate rezolva as fi recunoscator.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Renunți la Bali... Sau la testosteron.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil!
Nici o tara din lume nu accepta steroizi la vama, nici macar cu prescriptie!

| Violleta2022 a răspuns:

"Bring medicine to Indonesia
Someone traveling to Indonesia and he/her brings medications must: bring a letter from the doctor which explains the drug's substance, prescription & dosage. have the same name written on the prescription and on the boarding pass. be used for personal purposes."

| Violleta2022 a răspuns:

Ia de citeste si ultimile stiri de la Ministerul afacerilor Externe cu privire la calatoiriile in Indonesia:

https://www.mae.ro/travel-conditions/3704

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți obține prescripție fără motiv medical plauzibil.

| Wr3nch a răspuns:

Folosesti ca ai nevoie sau pe stilul muschii mei minte nu are? Ca daca e a doua nu iti da nimeni nimic.

| Danielforlafu explică (pentru Wr3nch):

Pentru dezoltare musculara. Dar m-am apucat de ciclu si vreau macar sa il termin