| Mihaela_Baciu_1994 a întrebat:

Stie cineva daca campionatul mondial de biathlon, de juniori este transmis la tv? pe eurosport am vazut ca nu e.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Televiziunea Romana va transmite de la Campionatul de care pomenesti. Probabil au exclusivitate in Romania, din acest motiv nefiind in programul Eurosport. Competitia va fi transmisa pe TVR2.

"Campionatul Mondial pentru juniori si tineret la Biatlon se va desfăşura la finalul lunii ianuarie la Cheile Grădiştei." (TVR)

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Transmisiile deja au început, pe TVR2.
Au fost vreo trei zile de concurs pînă acum.
Mai e și mîine (luni 31) și poate și poimîine.
Nu sunt foarte sigur.

| OnuOnulică a răspuns:

O să fie transmis pe TVR.