| Ash00 a întrebat:

Stie cineva daca o sa se mai deschida patinoarul din Iasi?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Comunicat Palas Mall Iasi: "Cu toate acestea, avand in vedere situatia curenta, patinoarul Palas Mall NU va fi deschis. Stim ca pentru multi dintre voi patinoarul inseamna una dintre cele mai mari bucurii ale sezonului de iarna, insa am luat aceasta decizie pentru a avea in continuare un loc sigur unde sa ne petrecem timpul alaturi de cei drag."

| Ash00 explică (pentru Werrich):

De unde ai aflat aceasta informatie? Pe internet am cautat si nu am gasit.

| Werrich a răspuns (pentru Ash00):

Au postat Palas Mall Iași pe Facebook https://m.facebook.com/....../story.php

| Ash00 explică (pentru Werrich):

Mersi. Totusi...mare pacat sad

| Werrich a răspuns (pentru Ash00):

Cu plăcere, îmi pare rău, riscul de contaminare este mare. Mulțumesc pentru fundă

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și in alte orașe se deshid, de ce nu și la voi?

| lilmort a răspuns:

Cel mai probabil nu frate ca e coronavirus afara