| abdulahmad177 a întrebat:

Stie cineva niste modalitatii de lungire a picioarelor,prin sport,intinderi, exercitii nu conteaza?

4 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Baschet, handball, Volei, cam astea sunt sporturile care te inalta dar mai este si o posibilitate. Incearca sa stai agatat de o bara si picioarele sa iti fie in aer. Stai asa vreo 5 min in fiecare zi si s-ar putea sa ai rezultate. Este un procedeu foarte mediatiza si unii zic ca au rezultate atii spun ca nu. Parerile sunt impartite. Nu strica sa incerci.

| abdulahmad177 explică (pentru CulturismsiFitness):

Picioarele trebuie sa fie ridicate?

| CulturismsiFitness a răspuns (pentru abdulahmad177):

NU! Te agheti de o bara cu mainile si stai atanar in jos picioarele sa iti curga in jos.

| Alexutza1712 a răspuns:

Baschet. Joaca baschet, te inalti in cateva luni. happy