| NoName131 a întrebat:

Stie cineva un magazin din Iasi de unde pot cumpara creatina? Puteti sa imi dati si adresa va rog?

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

Orice magazin de suplimente au si creatina.Acum,depinde si ce magazin si daca acel magazin are si produse de la ON,BSN, Dymatize, Gaspari etc. care sunt cele mai bune de pe piata! Cel mai bine, comanda de pe net! Uite aici un site unde gasesti cele mai bune produse, dar axeaza-te pe cele de la firmele mentionate mai sus:
http://www.megaproteine.ro/Creatina/