| bzSteFaN a întrebat:

Stie cineva un site din Romania care ar putea sa trimita comenzi in afara tarii? Vreau sa-mi iau niste pantofi de alergat! Eu sunt in cipru si aici rar gasesti modelul pe care il vrei! De abia am gasit o pereche de nike air zoom tempo next %. Dar mai vreau un pegasus 38 si un alphafly ( aici nu este de gasit), Nici pe amazon nu am gasit...

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Mda, si ai gasit pe site-uri romanesti fakes?laughing) Ca originale de la modela care n use mai fabrica sigur nu pupi.