| username5065 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea cumpara un Dazzle DVD Recorder din Romania? Am cautat si nu am gasit, doar pe amazon si alte site-uri din afara.
P.S: Aici este o poza cu Dazzle DVD Recorder http://www.altoedge.com/video/images/dazzle-capture-hd_h i_1.jpg

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Vezi dacă găsești la Intend (www.intend.ro ). Ei au de toate la prețul corect. Sediul e în Cluj, dacă ai noroc nu dai comandă.
Ei au o grămadă de accesorii, toate sunt de calitate, probabil vei avea de căutat. Categoriile sunt pe stânga, iar pe dreapta vei avea de bifat subcategoriile (dacă vrei).

Sper că ți-am fost de ajutor.