| Daniel9988 a întrebat:

Stie cineva un teren de tenis prin preajma orasului Iasi? Sa se poata inchiria si preferabil sa fie acoperit cu zgura.Merci.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Faci o alegere foarte buna, tenisul e un sport minunat. Stau la cateva sute de km bune de Iasi, deci nu te pot ajuta decat cu un site. Mult spor!

http://iasifun.ziaruldeiasi.ro/terenuri-de-tenis/22295/

Iti recomand si circuitul Tenis Partener. Se organizeaza turnee, exista clasament national, meciurile sunt salvate intr-o arhiva (astfel ca iti poti aduce aminte cu placere sau nu despre o anumita partida), ai ocazia sa cunosti oameni noi si sa-ti faci o multime de prieteni si, cel mai important, vei progresa foarte mult. Nu mai vorbesc de faptul ca preturile sunt foarte bune si ca exista premii.

| Daniel9988 explică (pentru AFR81):

Multumesc.Practic tenis din clasele gimnaziale si nici acum, dupa 10 ani de cand am pus prima oara mana pe racheta, nu m-am desprins de acest sport.