| edytzzu11 a întrebat:

Stie cineva vreun club de MMA in pitesti?
vreau MMA lupte libere nu kick box sau lupte greco-romane
va rog dau fundahappy

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

80% dintr-o batalie se termina jos. Din cate stiu si m-am documentat lupte greco-romane are cele mai multe reguli.
Cel care face lupte greco-romane sau libere inteleg, la ce ma refer.

p.s. Am auzit de 2 antrenori buni, Stefanica si Pavelescu... acum sincer sa fiu nu stiu ce program au.

| CannbalCorpse a răspuns:

Arges

Kombat Club Pitesti
Stiluri: MMA, BJJ si kickboxing
Sala de box a Salii Sporturilor din Pitesti
Program de pregatire: Luni, Miercuri 18.30, Sambata 15.00
Tel: 0743839611 Popovici Andrei; 0742468780 Alex Valentin (BJJ)
Email: kombatclubpitesti@yahoo.co.uk; shogun.alexey@yahoo.ro (BJJ)

O seară bună sper că te.am putut ajuta!

| edytzzu11 explică (pentru CannbalCorpse):

Asta stiuhappyla Andrei fac eu, dar vroiam ceva care sa le combine pe amandoua in acelasi timp adica si bjj si kick boxul si sa fie ceva gen lupte libere

| Ioandaniel26 a răspuns:

Imi puteti spune si mie daca este gratis?
Sau se plateste pe luna/sedinta? Si cat.