| Coman_Catalin_1998 a întrebat:

Stie cineva un club de box in Buzau? Sau de kickboxing ori lupte libere, lupte greco-romane... ceva de contact. Vreau sa fie un club serios unde se poate face performanta.

7 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Din cate stiu este un club de muay thay(arte martiale mixte)dar nu stiu exact unde.Intreaba pe cineva.

| Coman_Catalin_1998 explică (pentru Spitz10):

Vezi poate reusesti sa afli locatia.

| Spitz10 a răspuns:

Am reusit sa fac rost de ceva.Ia legatura cu tipu asta, dar nu e muai thay, e karate.Ia legatura cu asta http://www.facebook.com/cursuridekarate e din Buzau. Uita-te peste astea ia legatura cu cineva, e ceva in legatura cu Federatia Romana de Karate.

| Coman_Catalin_1998 explică (pentru Spitz10):

Pare interesant sa vad daca mai primesc raspunsurihappy

| Szekely_Ionut_1993 a răspuns:

Clubul sportiv municipal Buzau e cel mai potrivit

| izabellamihaela a răspuns:

Da. Daca vrei kickboxing, si vrei si performnta, aici https://www.facebook.com/ClubulSportivShinDoBuzau?ref=ts&fref=ts. Sunt la club din 2007, si chiar avem activitate. Examene de grad, concursuri aproape in fiecare luna [ Bucuresti, Pitesti, Ploiesti etc. ] Am participt si la internationale., cantonamente. Merita;)

| Arion_Matey_1997 a răspuns:

Clubul sportiv scolar - lupte libere... performanta garantata happy