| PsyhoChild a întrebat:

Stiti antrenori personali pe YouTube care fac videoclipuri cu rezultatele clienților? De exemplu raynz fitness.
Poate fii si din străinătate

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Degeaba e antrenorul bun, degeaba iti arata unul doi clienti satisfacuti cand de fapt 70% nu au rezultate pentru ca nu au vointa.
Cu putina vointa si documentare ajungi sa ai rezultate si singur.
Trebuie doar sa vrei sa faci ceva.
Pe internet oricine se poate lauda cu orice. Asa zisi clienti poti sa fie prieteni. Pozele si video-urile se pot edita si manipula foarte usor.