| Lareas a întrebat:

Știți antrenori personali ieftini?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca un antrenor este prea ieftin s-ar putea sa nu fie ceea ce trebuie, insa nu este un postulat
Ai pus o intrebare generala care nu poate avea un raspuns
Antrenor de ce anume? poate fi antrenor la sala (fitness, bodybuilding) sau antrenor de box, sau cine stie ce alt sport > tenis de exemplu!
Si unde? aici, in Grecia sau in cuba?
Nu putem sti daca este vorba de sala, daca este asa poti merge la cele mai bune 2-3 sali de culturism/fitness de la tine din zona si intrebi cat costa
Si daca este vorba de alt tip de sport gasesti datele acelor cluburi pe net suni si afli pretul

| darrio2007 a răspuns:

Daca sunt ieftini, tot ieftin vei fi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar gratis nu ai vrea?

| johnnny123 a răspuns:

1. Ce înțelegi prin "ieftini"?
2. Unde? (dacă ești din Satu Mare bănuiesc că nu te interesează un antrenor din Constanța)
3. Ce vrei să obții de la acest antrenor?

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Îi găsești pe YouTube. E plin de antrenori ieftini. Acolo toți sunt profesori.