| bianca99 a întrebat:

Stiti chiar nu stiu ce sport sa practic intre volei si bascket ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| xXxMiha3laxXx a răspuns:

Am muncit un an intreg si acum am ajuns pana in semifinale la mini volei, acum sunt la sperante si iubesc voleiul...este un joc in care ai nevoie de inteligenta, tenacitate si de foarte mult lucru in echipa si intelegere... sper sa alegi voleiulbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu as zice Basket, implica mai multa miscare.

| Ionutz1998 a răspuns:

Daca esti inalt este bine sa practici basket eu asa te.as sfatui

| TheK0smy a răspuns:

Ce-ti place mai mult normal, dar daca ar fi dupa mine as prefera baschetu, mi se pare un joc mai complex.

| BrokenWings a răspuns:

Am facut si baschet. Acum fac volei.
Le ador pe amandoua, dar daca ar fi dupa mine m-as intoarce la baschet, problema este ca eu sunt la clasa sportiva cu profil de volei. La noi doar baietii fac baschet rolling eyes
Profesorul meu de volei are dubla specializare. Ne antreneaza si pe noi, dar si pe baieti. Astazi spune ca cele mei frumoase fete sunt cele care fac volei deoarece iti formezi un corp sanatos si esti si inalta...straight face Eu sincer sunt o habarnistalaughing in privinta asta
Am increcredere in el deaorece a antrenat voleibaliste la lotul national. Apare si in carti poza lui, doar ca mie mi-a placut mai mult baschetul, desi daca m-as intoarce la baschet nu as mai stii nimicbig grinbig grin :*

| alina_6613 a răspuns:

Hm. pana la urma conteaza ce-ti place tie. nu putem sa hotaram noi in locul tau. fiecare sport are farmecul lui.eu am facut 4 ani volei de performanta si te-as sfatui in aceasta directie.este un sport foarte feminin si te disciplineaza. dar tine minte: ca sa practici un sport trebuie sa-ti si placa.so...cheia e la tinehappy