| LostInHell55 a întrebat:

Hellau ^--^
Vreau sa merg la un sport ceva. big grin
Inafara de bascket, volei -am fost.
Am 14 ani, si prefer orice, pana si cele mai baietoase. puppy dog eyes3
Cele mai multe idei, fundita! :*

10 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Incearca tenisul sau handbalul, poti incerca si inotul...

| Stella17 a răspuns:

Buna, uite cateva idei:
karate
judo
scrima
Vezi tu ce preferi.

| BencheaAdelin a răspuns:

Tenis, handbal, inot, dans, gimnastica, box big grin patinaj sau chiar karate.

| Jee354 a răspuns:

Tenis,inot,daca iti place fotbalul chiar daca nu e feminin din toate punctele de vedere, karate, judo, atletism. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta

| Alexaaxc a răspuns:

Inceraca sa mergi la cursuri de kangoo jumps-poti s aiti iei si mai multi prieteni cu tine, distractia e asigurata, faci miscare si te ajuta sa te menti in forma. Am vazut ca inot, gimnastica si alte sporturi au fost deja propuse deci m-am gandit sa iti zic de ceva nou.

| ade291 a răspuns:

Am cateva optiuni pentru tine: tenis, handbal, inot, dans, gimnastica, patinaj sau chiar karate.

| MihàiEminèscù a răspuns:

Inot - the best!
Te ajuta foarte mult la dezvoltarea ta fizica, esti foarte relaxant si chiar te ajuta pentru ca nu sti cand o sa ai nevoie de el thinking!
Atletism!
Patinaj artistic!
box ( glumeam ) laughing
Gimnastica!
Hochei pe gheata, daca iti place sa patinezi sau sa te dai cu rolele!
judo!
Handball!
Dans!
Fotball ( si fetele joaca )!
Karate!
Tenis!
Ping-pong!
Bafta!
Funda puppy dog eyes?

| ToTheLight a răspuns:

Daca esti buna la alergat ( viteza, rezistenta etc ) iti recomand atletismul... e singurul sport care te deformeaza cu adevarat big grin in general atletismul, gimnastica etc tongue

| LostInHell55 explică (pentru ToTheLight):

Sunt cea mai buna la alergat din clasa. big grin Deci cred ca e un avantaj big grin

| Alexa12girl a răspuns:

*Tenis de camp - este un sport individual foarte cool. Crede-ma, este genial!
*Inotul - este un sport foarte interesant si captivant care iti dezvolta armonios corpul.
*Gimnastica - este un sport extrem de frumos.
*Patinajul - este un sport artistic si sincretic care te ajuta in acelasi timp sa iti dezvolti musculatura.
Astea sunt cele mai super sporturi. Sper ca am fost de ajutor.