| ciudatenia1 a întrebat:

Stiti cumva o aplicatie ca sa fac sport pentru ca uit sa fac des ci doar la scoala.Sa nu spuneti ca nu trebuie sa ma gandesc la sport sau ca radeti de mine

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, hai sa analizam putin. De ce iti trebuie o aplicatie cand ai optiunea de alarma? Fa-ti un program anume, gen: dimineata 3 serii de 10 flotari + 10 abdomene + ce vrei tu in plus, si seara tot aceeasi treaba. Sa zicem ca dimineata, pe la ora 9:00, vrei sa faci astea. Seara pe la ora 19:00. Iti setezi o alarma in care ii pui si o eticheta care sa te informeze: "Nu uita ca trebuie sa faci 3 seri de cate 10 flotari, 3 serii de genoflexiuni" and so on. tongue

In acest mod, nu vei uita garantat ce trebuie sa faci, si cand trebuie sa faci. tongue

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci in fiecare zi la o anume ora si faci sport de spanacul meu ai nevoie de o aplicatie pentru asta?