| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva, pentru a ma inscrie la Scoala de Antrenori din Bucuresti(fotbal) trebuie sa fi jucat in anumite divizii(A, B, C, D)? sau se poate inscrie oricine? As dori tare mult sa fac scoala de antrenori si sa incep usor, usor, de jos. eventual antrenand copii, iar in timp sa ajung in primele diviziihappy

4 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Nu nu trebuie

| AdrianBogdy a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie sa fi jucat in vreo divizie dar trebuie sa ai peste 18 ani si sa le si ai la fotbal pentru a crea tactici de atac si aparare si sa stii sa antrenezi foarte bine mult noroc! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MariusMrs1996 a răspuns:

La Scoala de Antrenori din Bucuresti nu trebuie sa fi jucat intr-o anumita liga dar trebuie sa ai foarte multe cunostinte legate de fotbal si eventual si cateva cunostinte de medicina... aceste cunostinte fiind necesare pentru desfasurarea antrenamentelor in siguranta...