| catanel10 a întrebat:

Stiti din cat in cat timp se fac selectii la echipele de juniori din bucuresti? Sunt nascut in 1995 si as vrea sa stiu sau careva care joaca la vreo echipa daca are nevoie de jucatori.thinking Cineva mi-a zis ca se face din 6 in 6 luni.Astept raspunsuri.Salut!

Răspuns Câştigător
| Dante_1214 a răspuns:

Eu nu stiu de anumite selectii ...eu am facut fotbal si n-am fost niciodata cand se faceau selectii speciale sau rahaturi,eu m-am dus,am facut un antrenament de proba,l-am trecut si am intrat in echipa,dupa aia cand a fost sa ma mut m-am transferat la alta. Gaseste-ti o echipa care iti place si te duci sa vorbesti direct cu antrenorul,cel mai probabil o sa faci la fel ca mine,antrenament de proba si daca rezisti te baga in echipa,dar nu te astepta sa fii titular, ca ai de muncit, mai ales daca te duci la vreo echipa mai mare.

2 răspunsuri:
| Dante_1214 a răspuns:

Echipele de juniori de? Mancat placinte? Stii ca sunt zeci de sporturi cu echipe de juniori nu?

| catanel10 explică:

De Fotbal, scuzebig grin